نحوه انتخاب میز صندلی تالار برای مراسم

در انتخاب میز و صندلی تالار موارد قابل توجهی وجود دارند که با در نظر گرفتن این عوامل میتوانید بهترین انتخاب را داشته، از جلوه و شکوه مراسم خود لذت برده و میهمانان خود را شگفت‌زده نمایید. عواملی بسیاری در انتخاب و کرایه میز و صندلی میتوانند موثر باشند. عواملی مانند نوع مراسم، فضایی که درآن مراسم برگزار میگردد، بودجه قابل هزینه و غیره. در ابتدایی ترین گام می‌بایست میز و صندلی مناسب با موضوع و متن مراسم خود تهیه نمایید.

اصولا برگزارکنندگان مراسم‌های خاص مانند عروسی، جشن‌های تولد، جشن‌های مذهبی و … میخواهند تا مراسم خود به بهترین شکل ممکن برگزار گردد و همه‌ی مواردی که یک مراسم را به سطح مطلوب و بالایی می‌رساند را به کار می‌گیرند تا بتوانند در سطح کیفی بالا از میهمانان خود پذیرایی نمایند. از عواملی که میتوانند یک مجلس و یا مراسم را با شکوه و منحصر به فرد سازند میتوان به وعده‌ی غذایی مناسب، میوه و شیرینی تازه و با کیفیت مطلوب، تزیین با شکوه و غیره اشاره نمود. اما ابتدایی‌ترین عاملی که میهمان پس از ورود به میهمانی و یا مراسم در رابطه با آن نظر میدهند ظاهر و نوع چیدمان مراسم میباشد.

نحوه انتخاب میز و صندلی تالار
با توجه به این موارد میهمانی‌ یا مراسمی میتواند با شکوه جلوه کند که از میز و صندلی اجاره‌ای مناسب و شکیلی استفاده کند. این انتخاب مناسب میتواند در ظاهر و وجهه‌ی مراسم شما تاثیر بسزایی گذاشته و سطح کیفی و کلاس میزبانی شما را ارتقا دهد.

انتخاب میز و صندلی تالاری


در انتخاب میز و صندلی تالار موارد قابل توجهی وجود دارند که با در نظر گرفتن این عوامل میتوانید بهترین انتخاب را داشته، از جلوه و شکوه مراسم خود لذت برده و میهمانان خود را شگفت‌زده نمایید. عواملی بسیاری در انتخاب و کرایه میز و صندلی میتوانند موثر باشند. عواملی مانند نوع مراسم، فضایی که درآن مراسم برگزار میگردد، بودجه قابل هزینه و غیره. در ابتدایی ترین گام می‌بایست میز و صندلی مناسب با موضوع و متن مراسم خود تهیه نمایید. برای مثال اگر مراسم مورد نظر شما یک مجلس عروسی می‌باشد نمی‌توانید صندلی‌هایی که برای مراسم‌های عید‌های مذهبی می‌باشند را جایگزین آن نمایید. زیرا طراحی میز و صندلی مورد استفاده در مراسم عروسی به گونه‌ایست که میتواند به مجلسی مانند مجلس عروسی جلوه‌ای زیبا بخشد. در ساخت این صندلی ها معمولا از رنگ‌های روشن استفاده می‌شود و طرح‌های مبلمان و صندلی‌های استیل چاشنی طراحی این صندلی ها میگردد.
در این مقاله تعدادی از صندلی‌های رسمی و مناسب مراسم عروسی نظیر صندلی‌های تاشو را معرفی خواهیم نمود و در رابطه با قیمت صندلی‌های تاشو و کاربرد آنها توضیحاتی ارائه خواهیم داد تا با بکارگیری این توضیحات و در نظر گرفتن این اطلاعات بتوانید بهترین و مناسب‌ترین میز و صندلی را انتخاب و اجاره نمایید.

صندلی طرح Chiavari
این نمونه از صندلی یکی از پرطرفدارترین و کارآمد ترین نوع صندلی برای مجالس عروسی به شمار میرود. صندلی Chiavari از صندلی‌های اجاره‌ای به شمار میرود که در رنگ‌بندی متنوعی تولید می‌شود. این صندلی را میتوان در سالن‌ها و یا فضای بیرون سالن وباغ‌ها استفاده نمود. این صندلی فوق العاده رسمی و شکیل بوده و اجاره صندلی برای مجالس جلوه‌ای خاص و زیبا خواهد داشت.

نحوه انتخاب میز و صندلی تالار

صندلی طرح Ghost
اگر به دنبال نمایش جلوه‌ای مدرن برای مجالس خود هستید اجاره صندلی‌های طرح Ghost میتوانند بهترین گزینه باشند. این صندلی‌ها با ظاهر مدرن، شیشه‌ای و بیرنگ و طراحی منحصر به فرد و تازه‌ی خود می‌توانند میهمانان را شگفت‌زده کنند. ممکن است با توجه به طراحی و متریال ساخت این صندلی برخی تصور کنند که این صندلی‌های اجاره‌ای، راحتی و زیبایی مورد قبول را نداشته باشند. اما هنگامی که شما از این صندلی برای مجالس پرجمعیت خود استفاد می‌نمایید متوجه خواهید شد که این صندلی‌ها با ظاهر شیشه‌ای خود تراکم میز و صندلی را کمتر نشان میدهند.

صندلی طرح Bentwood 
این صندلی‌ها برگرفته شده از صندلی‌های طرح Bentwood قدیمی است که با طراحی جدید و مدرن خود توانسته است در میان میزبانان مراسم‌ها جایگاه خود را پیدا کند. کرایه صندلی با این طرح کافه‌ای را میتوان برای جشن‌،تولد، میهمانی ‌های خانوادگی و غیره مورد استفاده قرار داد و آن‌ها را به دور یک میز چید تا در کنار میهمانان از یک وعده‌ی غذایی و یا یک فنجان قهوه لذت ببریم. این صندلی‌های معمولا در فضای بیرونی منزل مانند حیاط و باغ‌های منازل به کار گرفته می‌شوند.

صندلی ‌های طرح تاشو 
در صورتی که به دنبال طرحی کلاسیک برای مراسم خود میگردید میتوانید با  خرید میز و صندلی تالار طرح تاشو ظاهری رسمی و کلاسیک را برای مراسم خود به ارمغان آورید. این صندلی‌ها معمولا با رنگ‌های طبیعی چوب مانند طرح‌های ” ماهگونی ” و رنگ‌های چوب طبیعی تولید و به بازار ها عرضه میشوند. در برخی مدل‌های این صندلی، کمپانی تولید کننده پد‌های اسفنجی‌ را در قسمت نشیمن قرار داده و برای مصرف کنندگان راحتی بیشتر را حاصل نموده است. علاوه بر کاربری بسیار خوب این مدل، قیمت صندلی‌های تاشو نیز خیلی به صرفه بوده و شما می توانید با کمترین هزینه این مدل از صندلی را اجاره نمایید.

نحوه انتخاب میز و صندلی تالار

صندلی طرح Bamboo Folding
این صندلی مانند صندلی تاشو طرح Folding نیز از طرح‌هایی با رنگ‌های چوب طبیعی و ماهگونی تهیه شده است و بدون رنگ‌آمیزی به بازار‌های جهانی عرضه می‌گردد. این صندلی نمای ترکیبی از ظاهر مدرن، هنری وساده را به نمایش می‌گذارد. میزبانانی که میخواهند درحیاط و یا باغ خود یک میهمانی کوچک ترتیب دهند میتوانند با خرید میز و صندلی تالار Bamboo ظاهری ساده و در عین حال زیبا را نیز داشته باشند.

نحوه انتخاب میز صندلی تالار برای مراسم

    • امتیاز :
    • 1
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1396/09/14
  • تعداد مشاهده : 471 بار
طراحی سایت پافکو