انتخاب و خرید میز رستوران و تالار

تجهیز سالن تالار

یکی از مهمترین قسمت های راه اندازی یک رستوران و تالار  انتخاب و خرید میز رستوران و تالار است. چیرون در این مطلب سعی می کند شما را در انتخاب میز و صندلی تالار و رستوران راهنمایی کنند. 

یکی از مهمترین قسمت های تجهیز یک رستوران و تالار  انتخاب و خرید میز رستوران و تالار است . چیرون در این مطلب سعی می کند شما را در انتخاب میز و صندلی تالار و رستوران راهنمایی کنند. 

مشخصات میزهای تالار  و رستوران و ابعاد آنها :

هنگام خرید میز رستوران برای هر فرد باید فضای مناسبی در نظر گرفته شود . فضای لازم برای هر صندلی 1.48 تا 2.5 متر و فاصله ی بین میزها 1.30 مترارتفاع میزها و صندلی معمولی 78 سانتیمتر و با صندلی باز 90سانتیمتر است باید حتماً صندلی بلند مخصوص کودک در رستوران و تالار باشد تا کودکان را بتوان در آن قرار داد

صندلی های سالن رستوران

ابعاد میز غذا خوری تالار  و رستوران :

جهت راحتی مشتریان لازم است میزی در نظر گرفته شود که برای هر نفر مساحتی با ابعاد که 60*40 سانتیمتر را ایجاد کند این مورد باعث می شود که افرادی که درکنار هم غذا می خورند فضای کافی برای غذا خوردن را داشته باشند . اگر چه گاهی فاصله 20 سانتیمتر فضای اضافی در مرکز برای ظروف مطلوب است اما در مجموع عرض 80-85 سانتیمتر برای میز غذا مناسب می باشد میز های گرد یا میزهای شش یا هشت ضلعی با قطر 90-120 سانتیمتر برای چهار نفر ایده ال است و می تواند در صورت لزوم یک یا دو نفر دیگر را هم پذیرا باشند

بهر حال طراحی میز رستوران و تالار باید به گونه ای باشد که امکان کم و زیاد کردن آنها برای مهمانی های مختلف وجود داشته باشد به این ترتیب در رستوران باید میزهای یک نفره دو نفره و سه نفره و تا شش و هفت نفره وجود داشته باشد گاهی یک مشتری وارد رستوران می شودکه می خواهد بر روی میز جداگانه ای غذا بخورد وگاهی یک گروه 10 نفره می آیند که می خواهند همگی در کنار هم غذا بخورند رستوران باید متغییر باشد تا بتواند این خواسته ها را برآورده کند .

انتخاب و خرید میز رستوران و تالار

در صورت نیاز به اطلاعات و مشاوره برای خرید میز و صندلی تالار می توانید مستقیما با فروش چیرون تولید کننده میز و صندلی تالار و رستوران تماس بگیرید. 

انتخاب و خرید میز رستوران و تالار

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1396/08/24
  • تعداد مشاهده : 563 بار
طراحی سایت پافکو