خرید تجهیزات تالار عروسی

تجهیزات تالار عروسی

از آنجایی که امروزه دیگر تقریبا تمام عروسی ها در مکان هایی به نام تالار انجام می شود، تزیین و نحوه چیدمان تجهیزات تالار عروسی به موضوعی مهم میان زوجین تبدیل شده است. یاد قدیم ها بخیر که تمام مراسم عروسی در خانه گرفته می شد. اگر خانه چند طبقه بود، یک طبقه به مردان اختصاص می یافت و طبقه دیگر به زنان، خانه های یک طبقه و حیاط دار هم همین شرایط را داشت، مردان باید در حیاط مشغول می شدند و زنان در داخل خانه. مردان ارکستر زنده داشتند و زنان نوارهای کاست! اما هر چه که باشد تالارها کار را برای خانواده عروس و داماد بسیار راحت کرده است، شما با پرداخت هزینه،  خدمات پذیرایی از مهمانان را به مسؤلین تالار واگذار می کن

تجهیزات تالار عروسی

از آنجایی که امروزه دیگر تقریبا تمام عروسی ها در مکان هایی به نام تالار انجام می شود، تزیین و نحوه چیدمان  و تجهیز تالار و رستوران  به موضوعی مهم میان زوجین تبدیل شده است. یاد قدیم ها بخیر که تمام مراسم عروسی در خانه گرفته می شد. اگر خانه چند طبقه بود، یک طبقه به مردان اختصاص می یافت و طبقه دیگر به زنان، خانه های یک طبقه و حیاط دار هم همین شرایط را داشت، مردان باید در حیاط مشغول می شدند و زنان در داخل خانه. مردان ارکستر زنده داشتند و زنان نوارهای کاست! اما هر چه که باشد تالارها کار را برای خانواده عروس و داماد بسیار راحت کرده است، شما با پرداخت هزینه،  خدمات پذیرایی از مهمانان را به مسؤلین تالار واگذار می کنید و خودتان فقط در حد یک نظاره گر هستید. ولی برای آنهایی که حساسیت بیشتری بروی نحوه برگزاری مراسم خود دارند، این کار به تنهایی کافی نیست و خودشان مستقیما در نحوه تزیین تجهیزات تالار عروسی تالار و پذیرایی و سرو غذا دخالت می کنند. در این مطلب می خواهم برای این افراد حساس نمونه هایی زیبا از دکوراسیون داخلی تالارها را بنمایش بگذارم.

تجهیزات تالار عروسی هایی که در این مطلب با آنها آشنا می شوید فقط برای خانواده های مرفه طراحی نشده است. در حقیقت یکی از ویژگی های مهم این تالارها هزینه پایین تجهیزات تالار عروسی آنهاست که تا حد زیادی مدیون استفاده از طرح های خلاقانه و بدیع است. هدف در طراحی دکوراسیون تالار و تجهیز تالار و رستوران یکدست بودن وسایل و هارمونی همه چیز نیست، ما به سادگی فقط دنبال تم یا موضوعی هستیم که بر اساس آن رنگ ها را انتخاب می کنیم، همین یک موضوع ساده، یعنی انتخابی تم رنگی مشخص و معنی دار، می تواند راهنمای خوبی برای طراحی دکوراسیون باشد.

یک مثال ساده برای انتخاب تم طراحی تجهیز تالار و رستوران  می تواند می تواند علایق و سلایق عروس و داماد باشد. کافی است یک یا چند رنگ مورد علاقه عروس و داماد را انتخاب کرده و بر همان اساس تجهیزات تالار عروسی را انتخاب کنید. برای جذابیت بیشتر تجهیزات تالار عروسی حتی می توانید از وسایلی مرتبط با علایق یا زمینه کاری عروس و داماد نیز استفاده کنید. بیشتر رنگ ها در قسمت تزیینات میز پذیرایی چیده می شود. اگر از ترکیب دو رنگ استفاده شود میزها ظاهری جالب تر و شیک تر خواهند داشت. مثل دو ترکیب رنگی سفید و قرمز، صورتی-سفید یا سیاه و سفید.

مورد بعدی تجهیزات تالار عروسی نحوه چیدمان میز و صندلی است که در انتخاب تجهیزات تالار عروسی نیز حائز اهمیت است. اگر می خواهید تمام میزها هم شکل باشند یک جور چیدمان نیاز است، مثلا از میزهای دایره ای به صورت گروه گروه استفاده کنید، اگر می خواهید برخی میز و صندلی ها خانوادگی باشد، طبیعتا از میزهای بزرگتر و بلندتر در یک قسمت استفاده خواهید کرد و سایر قسمت ها، میزهای کوچک و مثلا دایره ای خواهند بود. به همین خاطر نحوه برگزاری و نوع و میزان مهمانان نقش مهمی در دیزاین داخلی تالار ایفا خواهد کرد.

یک ایده جالب دیگر در دیزاین تجهیزات تالار عروسی قرار دادن میزهای جدا و مستقل برای سرو نوشیدنی یا میوه است. این گونه میزها طوری قرار می گیرند که مهمانان در اطراف آن رفت و آمد کرده و به دلخواه خود نوشیدنی ها یا میوه های مورد نظر خود را بر می دارند. ایده ای بسیار لوکس و جالب که تحسین مهمانان را در پی خواهد داشت. تعداد میزهایی که برای قرار دادن نوشیدنی و میوه جات لازم است براساس میزهای اصلی نشستن مهمانان تعیین می شود. همچنین مکان مورد نظر برای این میزها به خوبی مشخص خواهد شد تا مهمانان به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

برای طراحی تجهیزات تالار عروسی کم هزینه در تالار باید ابتدا از تزیینات روی میز شروع کنید. معمولا خود ظروف میوه چیده شده بروی میز نقش عناصر زیبای دکور را ایفا می کنند. البته برخی ترجیح می دهند میز خالی باشد و میوه ها جدا یا بعدا اضافه شوند اما حضور ظروف غذا مانند دسر و شیرینیجات خود زیبایی چیدمان میزها را دوچندان می کند. مثلا کیک عروسی یا میز مخصوص چینش دسر مانند ژله، خودشان به تنهایی تبدیل به نقطه کانونی دکوراسیون کل تالار خواهند شد. چینش گل و روبان های زیبا این اثر را چند برابر خواهد کرد.

خرید تجهیزات تالار عروسی

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 1
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1396/04/23
  • تعداد مشاهده : 659 بار
طراحی سایت پافکو