نحوه انتخاب میز صندلی تالار برای مراسم

در انتخاب میز و صندلی تالار موارد قابل توجهی وجود دارند که با در نظر گرفتن این عوامل میتوانید بهترین انتخاب را داشته، از جلوه و شکوه مراسم خود لذت برده و میهمانان خود را شگفت‌زده نمایید. عواملی بسیاری در انتخاب و کرایه میز و صندلی میتوانند موثر باشند. عواملی مانند نوع مراسم، فضایی که درآن مراسم برگزار میگردد، بودجه قابل هزینه و غیره. در ابتدایی ترین گام می‌بایست میز و صندلی مناسب با موضوع و متن مراسم خود تهیه نمایید.


تجهیز سالن تالار

انتخاب و خرید میز رستوران و تالار

یکی از مهمترین قسمت های راه اندازی یک رستوران و تالار  انتخاب و خرید میز رستوران و تالار است. چیرون در این مطلب سعی می کند شما را در انتخاب میز و صندلی تالار و رستوران راهنمایی کنند. 

ادامه مطلب

تجهیزات تالار عروسی

 روش خرید میز و صندلی

میز ناهارخوری نه تنها مکانی برای جمع شدن اعضای خانواده و میل غذا بلکه یک نقطه کانونی مهم در دکوراسیون منزل است. بنابراین اگر می خواهید یک ست غذاخوری بخرید که مدت های طولانی داشته باشید، باید در خرید آن از لحاظ استحکام، جا دادن افراد کافی و شکل و اندازه دقت کنید.

ادامه مطلب

 تولید انواع میز تالار و صندلی تالار و رستوران

تولید انواع میز تالار و صندلی تالار و رستوران

گروه تولیدی چیرون پس از سالها فعالیت در زمینه تولید انواع میز تالار و صندلی تالار و رستوران ، هتل ها با بررسی های فراوان در زمینه میز و صندلی و با توجه به این موضوع که اکثر محصولات موجود در ایران از کشورهای آسیای میانه تامین می شود و با توجه به عدم کیفیت و غیر استاندارد بودن محصولات و همچنین عدم ضمانت و پشتیبانی مشکلات بسیار زیادی برای هموطنان بوجود می آورد .


تجهیز سالن تالار

انتخاب تالار عروسی مناسب

 انتخاب تالار مناسب برای مراسم عروسی می تواند در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم نقش اساسی داشته باشد و هم برای مهمانان و هم برای عروس و داماد شبی خاطره انگیز را رقم بزند.  میز و صندلی تالاری تالار عروسی از مهم ترین انتخاب های زندگی هر فرد به شمار می رود. معمولا ایده های بسیار زیادی برای انجام این تزئینات وجود دارند که مسلما همگی از جذابیت خاص خودشان برخوردارند

ادامه مطلب

تجهیزات تالار عروسی

خرید تجهیزات تالار عروسی

از آنجایی که امروزه دیگر تقریبا تمام عروسی ها در مکان هایی به نام تالار انجام می شود، تزیین و نحوه چیدمان تجهیزات تالار عروسی به موضوعی مهم میان زوجین تبدیل شده است. یاد قدیم ها بخیر که تمام مراسم عروسی در خانه گرفته می شد. اگر خانه چند طبقه بود، یک طبقه به مردان اختصاص می یافت و طبقه دیگر به زنان، خانه های یک طبقه و حیاط دار هم همین شرایط را داشت، مردان باید در حیاط مشغول می شدند و زنان در داخل خانه. مردان ارکستر زنده داشتند و زنان نوارهای کاست! اما هر چه که باشد تالارها کار را برای خانواده عروس و داماد بسیار راحت کرده است، شما با پرداخت هزینه،  خدمات پذیرایی از مهمانان را به مسؤلین تالار واگذار می کن


طراحی سایت پافکو